multi-kill
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Couner Strike
 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Poll
Какъв мод искате да ви пусна ?
Classic
AWP урок I_vote_lcap50%AWP урок I_vote_rcap
 50% [ 2 ]
Surf
AWP урок I_vote_lcap0%AWP урок I_vote_rcap
 0% [ 0 ]
Warcraft FT
AWP урок I_vote_lcap0%AWP урок I_vote_rcap
 0% [ 0 ]
Deathrun
AWP урок I_vote_lcap0%AWP урок I_vote_rcap
 0% [ 0 ]
Jump (kreedz+bhop)
AWP урок I_vote_lcap0%AWP урок I_vote_rcap
 0% [ 0 ]
Aim
AWP урок I_vote_lcap0%AWP урок I_vote_rcap
 0% [ 0 ]
Awp
AWP урок I_vote_lcap25%AWP урок I_vote_rcap
 25% [ 1 ]
Hide N Seek
AWP урок I_vote_lcap25%AWP урок I_vote_rcap
 25% [ 1 ]
Super Hero
AWP урок I_vote_lcap0%AWP урок I_vote_rcap
 0% [ 0 ]
Zombie
AWP урок I_vote_lcap0%AWP урок I_vote_rcap
 0% [ 0 ]
Общо гласове : 4
Top posters
Admin
AWP урок I_vote_lcapAWP урок I_voting_barAWP урок I_vote_rcap 
SoLveNT
AWP урок I_vote_lcapAWP урок I_voting_barAWP урок I_vote_rcap 
Lamer'4o
AWP урок I_vote_lcapAWP урок I_voting_barAWP урок I_vote_rcap 
val4o0o0
AWP урок I_vote_lcapAWP урок I_voting_barAWP урок I_vote_rcap 
Статистика
Имаме 7 регистрирани потребители
Най-новият потребител е val4o0o0

Нашите потребители са написали 189 мнения in 186 subjects

 

 AWP урок

Go down 
АвторСъобщение
Admin
Admin
Admin
Admin


Брой мнения : 187
Join date : 05.07.2009

AWP урок Empty
ПисанеЗаглавие: AWP урок   AWP урок EmptyНед Юли 05, 2009 4:42 pm

1.Това са няколко съвета без които няма да можете да направите тактиките, които съм ви подготвил после:
1.1 Трябва да пускате оптиката и да стреляте бързо, а не да се бавите с прицелване
1.2 Трябва да сте сигурни, че ще го уцелите и в момента на изтрела да се опитате да насочите(преместите) червената точка максимално близо, или точно в играча който трябва да убиете.
1.3 Смяната на нож и авп не е задължителна, но е добре да го правите само ако не ви бави допълнително.
1.4 Едно от най-важните работи е да се изтегляте зад някакъв кашон след изтрела, но много бързо, за да не ви оцелят.
1.5 НЕ клякайте, защото това забавя изтеглянето ви много!!(или клякайте рядко)

Така ето ги и тактиките които съм ви подготвил.Това са най-често използваните и в 3 демота съм се опитал да ви ги покажа, но естествена няма да останете и без обяснение как се правят.

1. Ако се чудите как в началото на рунда на awp_map някой ви убива преди да сте се мръднали-ето това е тайната:
В края на рунда, ако сте жив, задръжте дясното копче на мишката и когато ви пусне ще ви покаже зоома, и ще можете да убиете враг(естествено, ако сте се прицелили)
ЗАБЕЛЕЖКА: Това става само ако няма Freezy time!!!
2. Така това е първата тактика аз съм я нарекъл crouch тактика, защото ви е нужен кроуч
2.1 Кроуч става, когато в опцията за клякане сложите скрол завъртян на пред, или на зад.Така не клякате със скрол, а правите "надигане на пръсти"(лек скок).
2.2 След като направите лекия скок, веднага натискате копчето с което клякате(така се прави кроуч).За да е ефективно и да ви върши работа, трябва да го правите в движение.
2.3 След като направите кроуч няколко пъти в движение се спирате и стреляте по противника(трябва да пуснете оптиката преди последния кроуч)
2.4 След като сте го убили, улучили или просто изтреляли куршум, се върнете обратно със кроуч(може и без).
2.5 Може да правите само лек скок, за да надникнете, и да видите къде е противникът(за по-лесно прецелване)

Тази тактика съм я нарекъл лъжлив скок, поради простата причина, че самата тактика представлява точно това:
3. Излизате със скок и точно, когато ще паднете или по време на скока сменяте посоката няколко пъти(натискате копчетата за движение наляво и надясно последователно)
3.1 Трябва да сте пуснали оптика, по време или преди скока.
3.2 Трябва бързо да уцелите противника, тъй като когато сте на земята, сте по лесен за убиване.
3.3 Изнасяте се със скок

Тя според мен е най-лесна за изпълнение:
4. Заставате в близост до кашон и чакате противник.
4.1 След като излезе, се премествате малко на ляво или на дясно и стреляте.
4.2 Това залъгва противника.

И една забележка: Най-добре използвайте бърз изтрел:При това вклучвате оптиката и в същия момент стреляте, така изтрелът става бърз, с опитка и точен!
Върнете се в началото Go down
https://multi-kill-forum.bulgarianforum.net
 
AWP урок
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
multi-kill :: Counter Strike :: Уроци-
Идете на: