multi-kill
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Couner Strike
 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Poll
Какъв мод искате да ви пусна ?
Classic
Настройки на /rank, /top15, /me ... I_vote_lcap50%Настройки на /rank, /top15, /me ... I_vote_rcap
 50% [ 2 ]
Surf
Настройки на /rank, /top15, /me ... I_vote_lcap0%Настройки на /rank, /top15, /me ... I_vote_rcap
 0% [ 0 ]
Warcraft FT
Настройки на /rank, /top15, /me ... I_vote_lcap0%Настройки на /rank, /top15, /me ... I_vote_rcap
 0% [ 0 ]
Deathrun
Настройки на /rank, /top15, /me ... I_vote_lcap0%Настройки на /rank, /top15, /me ... I_vote_rcap
 0% [ 0 ]
Jump (kreedz+bhop)
Настройки на /rank, /top15, /me ... I_vote_lcap0%Настройки на /rank, /top15, /me ... I_vote_rcap
 0% [ 0 ]
Aim
Настройки на /rank, /top15, /me ... I_vote_lcap0%Настройки на /rank, /top15, /me ... I_vote_rcap
 0% [ 0 ]
Awp
Настройки на /rank, /top15, /me ... I_vote_lcap25%Настройки на /rank, /top15, /me ... I_vote_rcap
 25% [ 1 ]
Hide N Seek
Настройки на /rank, /top15, /me ... I_vote_lcap25%Настройки на /rank, /top15, /me ... I_vote_rcap
 25% [ 1 ]
Super Hero
Настройки на /rank, /top15, /me ... I_vote_lcap0%Настройки на /rank, /top15, /me ... I_vote_rcap
 0% [ 0 ]
Zombie
Настройки на /rank, /top15, /me ... I_vote_lcap0%Настройки на /rank, /top15, /me ... I_vote_rcap
 0% [ 0 ]
Общо гласове : 4
Top posters
Admin
Настройки на /rank, /top15, /me ... I_vote_lcapНастройки на /rank, /top15, /me ... I_voting_barНастройки на /rank, /top15, /me ... I_vote_rcap 
SoLveNT
Настройки на /rank, /top15, /me ... I_vote_lcapНастройки на /rank, /top15, /me ... I_voting_barНастройки на /rank, /top15, /me ... I_vote_rcap 
Lamer'4o
Настройки на /rank, /top15, /me ... I_vote_lcapНастройки на /rank, /top15, /me ... I_voting_barНастройки на /rank, /top15, /me ... I_vote_rcap 
val4o0o0
Настройки на /rank, /top15, /me ... I_vote_lcapНастройки на /rank, /top15, /me ... I_voting_barНастройки на /rank, /top15, /me ... I_vote_rcap 
Статистика
Имаме 7 регистрирани потребители
Най-новият потребител е val4o0o0

Нашите потребители са написали 189 мнения in 186 subjects

 

 Настройки на /rank, /top15, /me ...

Go down 
АвторСъобщение
Admin
Admin
Admin
Admin


Брой мнения : 187
Join date : 05.07.2009

Настройки на /rank, /top15, /me ... Empty
ПисанеЗаглавие: Настройки на /rank, /top15, /me ...   Настройки на /rank, /top15, /me ... EmptyНед Юли 05, 2009 5:19 pm

В тази статия ще ви покажа как можете да си настроите статистиката на сървъра ви (/rank, /top15, /me и т.н.).

Attention

При AMX Mod папката, която следва след addons е amx, а следващата е config.
При AMX Mod X е amxmodx, а следващата я е configs.
В статията съм писал пътя като за AMX Mod X.

Влизате в /cstrike/addons/amxmodx/configs/ и отваряте файла plugins.ini
Търсите това:
; Counter-Strike
;restmenu.amxx ; restrict weapons menu
;statsx.amxx ; stats on death or round end (CSX Module required!)
;miscstats.amxx ; bunch of events announcement for Counter-Strike
;stats_logging.amxx ; weapons stats logging (CSX Module required!)

Махате ; пред името на всеки от четирите плъгина, за да стане така:
; Counter-Strike
restmenu.amxx ; restrict weapons menu
statsx.amxx ; stats on death or round end (CSX Module required!)
miscstats.amxx ; bunch of events announcement for Counter-Strike
stats_logging.amxx ; weapons stats logging (CSX Module required!)

Влизате в cstrike/addons/amxmodx/configs . Намирате файла amxx.cfg . Него го отваряте с някаква текстообработваща програма. Вътре търсите:

// CSStats rank tracking
// 0 - Playername
// 1 - Steam ID
// 2 - IP address
csstats_rank 1

или
// CSStats rank tracking
// 0 - Playername
// 1 - Steam ID
// 2 - IP address
csstats_rank 2

И вместо 1 и 2 пишете 0 за да може да се запазва по никове. Трябва да стане :

// CSStats rank tracking
// 0 - Playername
// 1 - Steam ID
// 2 - IP address
csstats_rank 0

А за да включите /top15, /rank и другите команди:

За AMX Mod: изтеглете си настроеното stats.ini и го заместете с вашето в /cstrike/addons/amx/config - Stats.ini от AMX 2006.3

За AMX Mod X: изтеглете си настроеното stats.ini и го заместете с вашето в cstrike/addons/amxmodx/configs - Stats.ini от AMX Mod X 1.76d | 1.8.0

Забележка: Следните настройки в stats.ini файловете е възможно да работят и за по-стари версии на съответните модове, но просто са тествани само под горепосочените.

Рестартирате сървъра и сте готови. За нулиране на статистиката пишете в конзолата:
csstats_reset 1

след което рестартирате сървъра
Върнете се в началото Go down
https://multi-kill-forum.bulgarianforum.net
 
Настройки на /rank, /top15, /me ...
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
multi-kill :: Counter Strike :: Уроци-
Идете на: