multi-kill
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Couner Strike
 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Poll
Какъв мод искате да ви пусна ?
Classic
Как да добавим сървърите си в Internet I_vote_lcap50%Как да добавим сървърите си в Internet I_vote_rcap
 50% [ 2 ]
Surf
Как да добавим сървърите си в Internet I_vote_lcap0%Как да добавим сървърите си в Internet I_vote_rcap
 0% [ 0 ]
Warcraft FT
Как да добавим сървърите си в Internet I_vote_lcap0%Как да добавим сървърите си в Internet I_vote_rcap
 0% [ 0 ]
Deathrun
Как да добавим сървърите си в Internet I_vote_lcap0%Как да добавим сървърите си в Internet I_vote_rcap
 0% [ 0 ]
Jump (kreedz+bhop)
Как да добавим сървърите си в Internet I_vote_lcap0%Как да добавим сървърите си в Internet I_vote_rcap
 0% [ 0 ]
Aim
Как да добавим сървърите си в Internet I_vote_lcap0%Как да добавим сървърите си в Internet I_vote_rcap
 0% [ 0 ]
Awp
Как да добавим сървърите си в Internet I_vote_lcap25%Как да добавим сървърите си в Internet I_vote_rcap
 25% [ 1 ]
Hide N Seek
Как да добавим сървърите си в Internet I_vote_lcap25%Как да добавим сървърите си в Internet I_vote_rcap
 25% [ 1 ]
Super Hero
Как да добавим сървърите си в Internet I_vote_lcap0%Как да добавим сървърите си в Internet I_vote_rcap
 0% [ 0 ]
Zombie
Как да добавим сървърите си в Internet I_vote_lcap0%Как да добавим сървърите си в Internet I_vote_rcap
 0% [ 0 ]
Общо гласове : 4
Top posters
Admin
Как да добавим сървърите си в Internet I_vote_lcapКак да добавим сървърите си в Internet I_voting_barКак да добавим сървърите си в Internet I_vote_rcap 
SoLveNT
Как да добавим сървърите си в Internet I_vote_lcapКак да добавим сървърите си в Internet I_voting_barКак да добавим сървърите си в Internet I_vote_rcap 
Lamer'4o
Как да добавим сървърите си в Internet I_vote_lcapКак да добавим сървърите си в Internet I_voting_barКак да добавим сървърите си в Internet I_vote_rcap 
val4o0o0
Как да добавим сървърите си в Internet I_vote_lcapКак да добавим сървърите си в Internet I_voting_barКак да добавим сървърите си в Internet I_vote_rcap 
Статистика
Имаме 7 регистрирани потребители
Най-новият потребител е val4o0o0

Нашите потребители са написали 189 мнения in 186 subjects

 

 Как да добавим сървърите си в Internet

Go down 
АвторСъобщение
Admin
Admin
Admin
Admin


Брой мнения : 187
Join date : 05.07.2009

Как да добавим сървърите си в Internet Empty
ПисанеЗаглавие: Как да добавим сървърите си в Internet   Как да добавим сървърите си в Internet EmptyПет Юли 31, 2009 5:01 am

За да ви се покаже сървъра в интернет, трябва да изпълните Начин 1 и Начин 2 задължително. Начин 3 беше първото решение на проблема, но сега изобщо ви е ненужен. Дори при него се получаваха и доста бъгове. Естествено за да имате сървър, който да е в интернет, трябва да имате реално IP, сървърът ви да е пуснат на Internet, да няма -no master в Target на ShortCut-a, от който пускате сървъра.

Начин 1(Препоръчителен)

soak написа:Ето го решението!
1. Правите си нов *.CFG файл с каквото име пожелаете в папка cstrike.
2. Отваряте го и вписвате следните команди вътре:


Код:
 sv_lan 0
    setmaster remove "207.173.176.161"
    setmaster add "207.173.177.12"
    setmaster add "207.173.177.11"
    setmaster add "72.165.61.189"
    setmaster add "68.142.72.250"
    setmaster add "69.28.151.162"
    restart

3. Пуснете сървъра си, и изчакайте да изпише това:


No masters loaded
Using default master

4. Напишете следната команда в сървърната конзола - exec x.cfg, където x е името на създаденото ви *.cfg от 1-ва стъпка.

Тъй като знам, че урочето ще бъде копирано масово, бих желал да оставите едно credit-че за автора му(Аз) и този сайт(http://cs-bg.info)!



Начин 2
влuзaте в папката cstrike да отворите файла "steam.inf" и от

Код:

  PatchVersion=1.1.2.5
    ProductName=cstrike


да го направите

Код:
    PatchVersion=1.1.2.6
    ProductName=cstrike


По този начин сървърът ви вече ще е в интернет, а според мен, това е нещото от което хората се нуждаят най-много!

Начин 3 (НЕНУЖЕН)

mp3por написа:1. Теглите си тоя server creator!
Линк..: http://rapidlibrary.com/index.php?q=cou ... filetype=0
Линк2: http://store4.data.bg/paradoxcs/Downloa ... reator.exe
2. Разархивирате, където ви падне, ако не е направено.
3. Копирате си цялата CS папка със всичко значи от Vavle най-лесно. Това е, за да си имате резервно копие и е СТРОГО препоръчително, защото после ще имате да се занимавате отново ако не стане пък и да стане пак ви трябват някой файлове от стария ви CS
4. Стартирате .ехе -то (Server Creator-a)
5. Избирате папката към hlds.eхe и давате ОК ли там каквото е.
6. Чакате след малко ще ви се отвори едно синьо прозорче абе ще видите като ако ви пита нещо давайте Y(yes) или направо A(all) -само буквите де аз съм написал и кво значат.
7. Като ви каже нещо от сорта на Hlds up to date и спрат да се нижат едни процентчета тоест са на 100 натискате Ь - (изгледа е все едно сте отворили cmd)\
8. Инсталирвате наново АМХХ мода като като ви пита дали искате само update или "на ново" давате "на ново". Аз лично заместих наново мода без никакви преинсталации. Заместих го от копието си, което създах на стъпка 3.
9. Пускате сървъра без да пипате НИЩО и проверявате дали работи тоест напишете meta list после amxx plugin и вижте дали ви добавя там master-ите - трябва да пише нещо от сорта на adding master : ......:27010 и така 2 IP адреса. Ако ви пише някаква грешка значи нещо не е станало.
10. След като сте се уверили че всичко работи почвате да слагате старите неща (затова ви трябваше резервното копие!!!) значи според мен ще са ви необходими само
plugins ; scriptings ; data ; в configs където сте променяли нещо (Относно тази точка аз си я спестих, като заместих всичко от точка 8. Ще забележете, че и други стъпки могат да се спестят по този начин.)
11. Влизате в metamod папката и там в plugins и махате adminmod ; csstats така де всички знаете как така че няма да пиша и ако не са добавени вашите неща като боостери ги добавете.
12. След това някой файлове в cstrike папката може и да ги няма така че е най-добре да си отворите резервното копие и да копирате там всичките файлове (НЕ папките) и да ги сложите като като ви пита дали да го сменя гледате дали са еднакви по размер и иазбирате по-голямото абе ще се оправите те са няколко ако трябва дори и си ги пребройте
13. КОПИРАТЕ и слагате server.cfg защото тоя пач го сменя - ако искате първо погледнете тоя новия щот вътре има повечето настройки на CS готови, та пък може да си копирате някои от тях.
14. Пуснете сървъра и проверете дали всичко е ОК! (На мене лично не ми изписа, че ползва новия протокол 48, но сървърът ми го има в интернет и дори влизат хора от там. Това може да е бъг от самия пач.)
15. ИЗТРИИТЕ SERVER CREATOR ФАЙЛА - ако искате да го слагате на друг сървър го дръпнете наново иначе няма да стане в смисъл че той заедно с прехвърлянето сиг и премества някой файлове защото после не е пълен и дава грешки затова по-добре не си губете времето ами го изтеглете пак.
Върнете се в началото Go down
https://multi-kill-forum.bulgarianforum.net
 
Как да добавим сървърите си в Internet
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Как да добавим модове (AMX, AMXX)

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
multi-kill :: Counter Strike :: Уроци-
Идете на: